Neden Biz ?

Müstakil ve korunaklı bir yapıya sahip olan Anaokulumuz, doğanın içinde etrafı ağaçlarla çevrili kuş cıvıltıları ile trafikten uzak bir ortamda çocuklarımıza hizmet vermektedir.

Çocuklarımızın yaşayarak özgürce eğitimlerini alacakları binamız 600 m2 kapalı alandan oluşmakla beraber, ağaçların arasında toprakla iç içe enerjilerini atarak, kimi zaman bitki yetiştirerek kimi zaman ektiklerini toplayarak kimi zamanda sevimli hayvan dostları ile zaman geçirecekleri 700 m2lik bahçeye sahiptirler.

Dans, Drama, Jimnastik, basketbol etkinliklerinin yapıldığı kapalı spor salonuna sahip olan okulumuzda çocuklarımız eğitim ve öğrenimlerini keyifli bir şekilde sürdürmelerinin mutluluğunu yaşarlar.

2. eğitim öğretim döneminin bitmesiyle beraber okulumuz içinde bulunan kapalı yüzme havuzunda yazın sıcak günlerinde serinlemenin yanı sıra yüzme eğitimi alarak sporun getirdiği dinamikliği yaşamaktadırlar.

Yaş gruplarına göre ayrılan sınıflar ve tüm kullanım alanları çocuklarımızı daha yakından gözlemlemek için kapalı devre kamera sistemi ile gözlemlenir.